Nju mobile jest marką oferującą dostęp do telefonii komórkowej oraz Internetu – nie tylko mobilnego, ale także (od maja 2022) światłowodowego. Nju mobile działa w sieci Orange korzystając z nadajników tej firmy i zostało wprowadzone na rynek w kwietniu 2013 roku. Firma oferuje usługi zarówno w oparciu o kartę przedpłaconą, jak i abonamentowe.

Internet w Nju Mobile

-99% klientów w zasięgu LTE
-darmowa dostawa
-29 zł/mies.

W logo firmy znajduje się żółta postać, kształtem przypominająca ziemniaka, która operuje głosem użyczonym przez Bartka Walczuka. Kampanie promocyjne prowadzone są głównie za pomocą mediów społecznościowych oraz telewizji.

Firma Nju mobile nie posiada stacjonarnych punktów obsługi – jest podmiotem funkcjonującym całkowicie w sferze on-line, co wpływa na niższe ceny oferowanych usług. Orange poinformowało, że w styczniu 2020 roku, Nju mobile posiadało już milion klientów. Biorąc pod uwagę niewielki staż marki, jest to ogromny sukces.

Głównymi konkurentami Nju mobile są inne firmy prowadzące tylko sprzedaż internetową, takie jak Otvarta, Plush czy Lajt Mobile.