Canal+ to firma oferująca w naszym kraju telewizję satelitarną, a obecnie wspólna marka, pod którą znajduje się satelitarna platforma cyfrowa oraz internetowa telewizja, która powstała w wyniki połączenia grupy Canal+ z ITI oraz w wyniki połączenia platformy N oraz Cyfry+. Wcześniej platforma oferująca telewizję funkcjonowała na rynku pod nazwą nc+

Internet i Telewizja w Canal+

-najtańszy pakiet TV
-71 kanałów
-tylko za 15 zł/mies.

Początki działalności Canal+ to jednak lata 90-te minionego wieku, gdy firma funkcjonowała jako ITI Neovision SA i świadczyła usługi związane z telewizją satelitarną. Wśród propozycji jakie miała przygotowane dla klientów znajdowały się kanały telewizyjne należące do kanałów premium, w których emitowane były najnowsze produkcje filmowe oraz proponowany był dostęp do sportowych rozgrywek z całego świata.

Po połączeniu spółek i stworzeniu platformy cyfrowej Canal+ z rozwinięciem również oferty telewizji internetowej baza propozycji dla klientów poszerzyła się i obecnie zakres oferty jest szerszy także dzięki wprowadzeniu do akcjonariuszy między innymi grupy Discovery.