Polsat Box to marka, która świadczy usługi telewizji cyfrowej satelitarnej. Firma znajduje się pod władaniem Cyfrowego Polsatu i kontynuuje ofertę usług, którą wcześniej świadczono pod tą samą nazwą co nazwa spółki. Nowy brand wprowadzony został od końca sierpnia 2021 roku.

Internet i Telewizja w Polsat Box

-abonament za 0 zł przez 1 miesiąc
-nawet 132 kanały
-dekodery 4K od 49 zł

W ofercie jaka dostępna jest w Polsat Box znajduje się dostęp do telewizji cyfrowej satelitarnej zarówno przy udziale anteny jak i w formie, w której można korzystać z telewizji przez internet, jeśli ma się dostęp do sieci w ofercie jednego z operatorów akceptowanych przez Polsat Box.

Oprócz ofert telewizji satelitarnej pod szyldem Polsat Box oferowane są także usługi internetu mobilnego oraz telefonii komórkowej i w tym względzie na uwadze możemy mieć propozycje jakie przygotowywane są przez firmę Plus, która należy do tego samego właściciela i jest pod auspicjami Cyfrowego Polsatu. W swojej ofercie Polsat Box posiada także platformę VOD wcześniej znaną jako IPLA a obecnie funkcjonującą pod nazwą Polsat GO i oferującą dostęp do programów dostępnych w kanałach Polsatu.