-Internet już od 1 GB/s już od 50 zł miesięcznie
-Telewizja z Internetem 600 Mb/s już od 60 zł
-3 miesiące bez opłat

-abonament za 0 zł przez 1 miesiąc
-nawet 132 kanały
-dekodery 4K od 49 zł

-Internet do 1,2 Gb/s
-39 kanałów telewizyjnych + Netflix Plan Podstawowy
-już za 49,99 zł/mies.

-Internet do 1 Gb/s
-do -50% przez 5 mies.
-instalacja za 0 zł

-Najszybszy Internet 5G
-router domowy OPPO 5G CPE T1a w niższej cenie
-za 0 zł przez 1 mies.
-Disney+ bez opłat przez rok

-200 GB z pełną prędkością
-Amazon Prime na 30 dni od Play
-umowa na 24 miesiące

Aby uzyskać najszybsze możliwe połączenie internetowe, powinieneś wypróbować plan światłowodowy. Ten rodzaj połączenia jest szybki i niezawodny. Światłowód do domu to najlepszy wybór dla Twojego domu, ponieważ zapewnia najszybsze możliwe połączenie. Ten rodzaj połączenia internetowego oszczędza również pieniądze dostawcy usług internetowych, dlatego plany światłowodowego Internetu są często wyceniane tak samo, jak inne połączenia. Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem abonamentu na Internet światłowodowy, możesz dowiedzieć się więcej o zaletach tego typu połączenia.
Przewód optyczny

Internet światłowodowy to przyszłość systemów komunikacyjnych. Wykonany jest z długich, precyzyjnych włókien szklanych i może przesyłać dane z błyskawiczną prędkością. Kable światłowodowe mają wiele zalet zarówno dla dostawców usług internetowych, jak i użytkowników końcowych. Aby zainstalować kabel światłowodowy, należy skontaktować się z profesjonalną firmą instalacyjną, np. Glenco. Ci specjaliści mogą pomóc Ci uzyskać najlepszą możliwą usługę internetową.

Światłowód Strzegom

Jednym z głównych powodów, dla których warto rozważyć Internet za pomocą kabla światłowodowego, jest jego zwiększona prędkość. W przypadku internetu kablowego prędkości wysyłania są zwykle niższe niż prędkości pobierania. Dzieje się tak, ponieważ dostawcy internetu kablowego często przeznaczają większą przepustowość na pobieranie niż na przesyłanie. W przypadku Internetu światłowodowego przesyłanie i pobieranie danych jest równie ważne. Oznacza to szybszy czas ładowania stron internetowych i aplikacji. Internet za pomocą kabla światłowodowego nie jest również tak podatny na przerwy w dostawie prądu, jak inne rodzaje połączeń internetowych.
Prędkości gigabitowe

Gigabitowe prędkości internetowe są szybsze niż standardowe połączenia szerokopasmowe i oferują milion bitów danych na sekundę. Pozwala to na szybsze przesyłanie strumieniowe i przeglądanie stron internetowych. Ta prędkość pozwala również na mniejsze przeciążenie sieci. Jednak dodatkowa korzyść z prędkości gigabitowych jest ograniczona do określonych zastosowań. W tym artykule omówimy niektóre z kluczowych zalet łączności gigabitowej w Twoim domu. Oto kilka z tych zastosowań. Jeśli jesteś zainteresowany uaktualnieniem do prędkości gigabitowych, czytaj dalej.

Internet Światłowodowy Strzegom

Prędkości gigabitowe w Internecie światłowodowym są szybsze niż w tradycyjnych domowych usługach internetowych. Na przykład filmy HD wymagają szybkości transmisji danych wyższych niż wymagane do ładowania łączy w przeglądarce internetowej. Usługa Gigabit przez Internet światłowodowy może zapewnić taką samą prędkość przesyłania, jak i pobierania. Chociaż Internet światłowodowy nie zawsze jest dostępny w każdej okolicy, istnieją firmy, które mogą zapewnić gigabitowy Internet za pośrednictwem tradycyjnego okablowania kablowego. Na przykład usługa internetowa Xfinity Gigabit Internet Service może oferować prędkości do 1 Gb/s podczas pobierania danych i 35 Mb/s podczas przesyłania danych.
Niezawodność

Jeśli szukasz szybszego i bardziej niezawodnego połączenia, najlepszym wyborem może być Internet światłowodowy. Dzięki dużej przepustowości internet światłowodowy nie zwalnia nawet przy wzroście ruchu. Ponadto, w przeciwieństwie do miedzi, na światłowód nie mają wpływu zakłócenia elektromagnetyczne ani niesprzyjająca pogoda. Światłowód może również chronić Twoje połączenie przed innymi firmami, dzięki czemu inne połączenia nie będą miały negatywnego wpływu na Twoją firmę. Jego koszt jest znacznie niższy niż miedziany internet, więc możesz sobie na to pozwolić.

Internet domowy Strzegom

Kolejną zaletą Internetu światłowodowego jest to, że na jego prędkość nie ma wpływu odległość. Oznacza to, że możesz go używać do czynności, takich jak gry online i transmisje na żywo, bez obaw o przerwy. Poza tym Internet światłowodowy może obsługiwać wiele urządzeń jednocześnie. W przeciwieństwie do tego, satelitarne i bezprzewodowe połączenia internetowe podlegają większym zakłóceniom. Dodatkowo przeszkody mogą osłabiać ich sygnał. W rezultacie internet satelitarny ma mniejszą niezawodność. Dlatego lepiej mieć połączenie z internetem światłowodowym.

Koszt internetu światłowodowego jest wysoki. Koszt jest wyższy niż w przypadku Internetu kablowego, a infrastruktura potrzebna do jego świadczenia kosztuje więcej. Ponadto, światłowodowy internet jest trudny do wdrożenia poza dużymi miastami, więc może być kosztowny dla przeciętnego domu. W związku z tym internet światłowodowy jest ogólnie dostępny tylko w dużych miastach. Jeśli jednak mieszkasz w mniejszym mieście, możesz wybrać internet kablowy, jeśli chcesz szybszych prędkości. Ten rodzaj usługi nie jest zalecany na obszarach wiejskich, więc będziesz musiał uiścić dodatkową opłatę.

Będziesz także musiał pokryć koszty instalacji. Instalacja światłowodu to bardzo pracochłonny proces, a za jego instalację być może trzeba będzie zapłacić tysiące dolarów. Ważne jest również, aby pamiętać, że nie ma gwarancji co do szybkości usługi, ale zwykle można uzyskać plan, który oferuje ponad 500 Mb / s za od 50 do 100 USD miesięcznie. Należy jednak pamiętać, że koszty Internetu światłowodowego mogą się różnić w zależności od firmy, więc przed rejestracją należy przeprowadzić badania.