Vectra to jeden z najstarszych operatorów telewizji kablowej w Polsce, firma, która rozpoczęła swoją działalność w roku 1991, a od roku 1995 emitowała także program własnej produkcji. W roku 2019 firma posiadała około 22% udziału w rynku telewizji kablowych w Polsce, co stanowi 2 miejsce wśród firm oferujących telewizję kablową.

Internet w Vectra

-Internet do 1,2 Gb/s
-39 kanałów telewizyjnych + Netflix Plan Podstawowy
-już za 49,99 zł/mies.

Oprócz oferty telewizji kablowej sieć posiada również dobrze rozwiniętą ofertę szerokopasmowego internetu, a także telefonię VoIP, od roku 2006 w ofercie firmy znajduje się także telewizja cyfrowa w standardzie DVB-C. W roku 2009 wprowadzone dekodery z nagrywarką, przestawiono się na kanały HD, a od roku 2019 w ofercie pojawia się także telewizja w r4ozdzielczości 4K.

W roku 2020 doszło do zakupu przez Vectra spółki Multimedia Polska, co sprawiło, że na rynku usług telewizji kablowej firma stała się liderem. Usługi oferowane przez firmę Vectra dostępne są obecnie w blisko 450 miastach i miejscowościach na terenie całej Polski, przy czym oferta stale poszerzana jest o nowe miejscowości.